Turkuaz Yazılım Müh.Dan.Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti - Satiş

Satiş

Çok Kanallı Satış Yönetimi

Toptan, Perakende, Bayi, Konsinye, ihracat, internet mağazası gibi tüm satış kanallarınızı aynı ortamda eş zamanlı olarak yönetin.

 

Fiyat Yönetimi

Temel fiyatlar ve fiyat listeleri ile ürün fiyat değişimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirerek fiyat değişim tarihçesini izleyin. Lokasyon bazında fiyat farklılaştırması yapın.

 

İndirim Kampanyaları Yönetimi

Perakende satış, toptan satış, müşteri ve personel için birden çok farklı indirim kampanyalarını bir arada yönetin. indirim çeki, para puan ve hediye kartı işlemlerinizi takip edin

 

Nebim V3 POS ve Arka Ofis

Nebim V3 POS ile tüm perakende satış, satış iade ve değişim, mağaza masrafları, satış sonrası servis ve destek gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin, mağaza kasalarınızda satış hızınızı artırın.

 

e-Fatura

Nebim V3 E-Fatura uygulamaları ile; peraknede ve toptan e-fatura süreçleriniz birlikte çalıştığınız özel entegratörler ile entegre yürütebileceğiniz gibi (BIMSA, eFinans, ING), alternatif olarak Nebim V3’ü GİB’in portali ile entegre ederek de yürütün.

 

Nebim V3’ün Yeni Nesil ÖKC Entegrasyon Yöntemleri

Nebim V3’ün fatura, e-Fatura, e-Arşiv fatura, kampanya, CRM ve diğer yeteneklerini kullanmaya devam ederken Yeni Nesil ÖKC’ler ile entegre olun. Mağazalarınızdaki mevcut PC ve printer donanımınızı muhafaza ederek Yeni Nesil ÖKC mevzuatının gerektirdiklerini yerine getirebilirsiniz.

 

e-Arşiv

Toptan Satış e-Arşiv Faturası: Nebim V3’te e-Fatura’ya tabi firmalara satış yapıldığında e-Fatura düzenlenirken, e-Fatura’ya tabi olmayan firmalara ve tüketicilere satış yapıldığında ise e-Arşiv faturası düzenlenir.

 

Taksitli Satış ve Sonradan Teslim (Sipariş)

Taksitli satış işlemleri ve sonradan teslim satışlarınızı, kefil, limit, ödeme, istihbarat, teslimatçı gibi tüm süreçlerle verimli bir şekilde takip edin.