Turkuaz Yazılım Müh.Dan.Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti - DAGİ: “Nebim V3 ve Hugin VX 675 Mobil EFT POS ile geçiş yaptığımız 50 mağazamızda işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebiliyoruz.”

DAGİ: “Nebim V3 ve Hugin VX 675 Mobil EFT POS ile geçiş yaptığımız 50 mağazamızda işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebiliyoruz.”

DAGİ: “Nebim V3 ve Hugin VX 675 Mobil EFT POS ile geçiş yaptığımız 50 mağazamızda işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebiliyoruz.”

DAGİ Proje Müdürü Selçuk Kahya:

“Nebim V3 ve Hugin VX 675 Mobil EFT POS ile geçiş yaptığımız 50 mağazamızda işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebiliyoruz.”

Nebim V3 ile Hugin VX 675 Yazar Kasa POS entegrasyon sürecini tamamlamış olmamızdan dolayı, satışlarımızın daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşmesini sağlamış olduk. Nisan 2016 döneminde başladığımız entegrasyon sürecimiz 1 ay içerisinde tamamlanmış ve tüm Mağazalarımızda canlı kullanıma geçmiştir. Nebim V3 ile Yeni Nesil ÖKC ‘lerin entegre çalışması sayesinde, satış/tahsilat süreci pratik ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. 

Bu sayede mağaza personelleri de entegrasyona kolay adapte olmuştur. Nebim V3 programının gücü ve teknik desteği sayesinde 50 mağazamızın önemli bir geçiş sürecini kolaylıkla ve kısa bir süre içerisinde sonuçlandırmış olduk. 

DAGİ Mağaza Müdürü Didem Aslaneli: 

“Yeni Nesil Yazar Kasaların Nebim V3 ile entegre olmasından dolayı artık banka ve banka kartı seçimi yapmıyoruz, Nebim V3 otomatik olarak bu bilgileri algılıyor ve yanlış olma ihtimalini sıfıra düşüyor. “

Yeni Nesil ÖKC cihazlarının gelmesiyle birlikte birçok şey değişti. Eski Pos cihazlarından yapmış olduğumuz kredi kartı işlemlerinin banka seçimlerini ekrandan kendimiz seçerek yapıyorduk. 

Fakat yoğun olduğumuz dönemlerde, gün sonu aldığımızda bankaları kaydırmış olma ihtimalimiz oluyordu ve gün sonları tutmuyordu. Bu yüzden işlemleri tek tek sliplerle karşılaştırıp  kontrol etmek zorunda kalıyorduk ve bu bize zaman kaybı yaratıyordu. Oysa Yeni Nesil Yazar Kasaların Nebim V3 ile entegre olmasından dolayı artık banka ve banka kartı seçimi yapmıyoruz, Nebim V3 otomatik olarak bu bilgileri algılıyor ve yanlış olma ihtimalini sıfıra düşüyor. 

Bunun dışında iade,  ek nüsha veya  gün sonu alma gibi işlemler ÖKC üzerinden yapılabildiği gibi Nebim V3 POS üzerinden de kolaylıkla yapılabiliyor. Nakit işlemlerde, yine aynı pos üzerinden olması  başka bir yazar kasadan fiş kesme gerekliliğini de ortadan kaldırdı.  Nebim V3 Pos programı üzerinden X ve Z raporunu ÖKC işlemleri menüsünden kolaylıkla alabilmekteyiz.  

Yeni nesil yazar kasaların Nebim V3 ile tam entegrasyonu sayesinde tam anlamıyla zamandan tasarruf ediyor, tek bir cihaz ile işlemlerimizi gerçekleştirebildiğimizden dolayı da kasalarda kullanılabilir alanlarımız daha fazla oluyor.